ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 pse gjyqtaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: pse gjyqtaret   Fri Mar 14, 2008 12:25 am

Pse gjyqtarėt (referėt) para se tė filloj ndeshja e hedhin marken ne ajėr?

Per t’u treguar tė gjithve se nuk ju interesojn paratė e imta!

top

Logjika

Tanushi pordhi pa dasht nė oren e mesimit dhe krejt klases I vike era prq.

Msusja e qiti jasht.

Tanushi zuri dhe po shante: “Ta qifsha logjiken”

Drejtori e ndegjoj dhe po e pyet: “Pse po e shan logjiken”

Ku mos me shajt qe mua me qiti jasht ne ajr te paster. E ata thithin kundermim!

Top

100 Marka

Tanushi po I thot nanes: “ I kom gjet 100 Marka!”

Mos hin ne gjyna me I mar paret e huaja se nuk ja she hajrin te vret zoti.- I thot nana tanushit.

A je I sigurt se I ka hup dikush?

Po bre I sigurt jom nanė, I sigurt! E kam pa atė qe I ka hup tuj I lypė!!!

Top

Koqet

Nė luft, Emushi mbeti pa ato haletet e mashkullit (pe din tash). As gjall as dekt. E keqja ishte se posa ishte martuar, e Zana e re dhe e bukur si zanė mali. E shikon ai atė se si ecėn nėpėr banesėn e shkaut nė katin e 13-tė dhe nisi te qajė:

E dashur Zanė, ma nuk muj kėshtu me tė kėqyr kaq tė mire e mos me mujt me te ba kurgja. Du me ba vetėvrasje! I dhot aj Zanes!

Ani, veq… nėse don, kce nga ballkoni, e une po zbres poshtė me tė pritė, mos tė thonė se tė kam gjujtė une. Dhe zbriti posht Zana e po pret.

Prit e prit e Emrushi hiq. Ngjitet Zana dhe po e pyet:

Pse nuk kceve?

E more Zanė. Po u dashka me pasė koqe e me kcy nga kjo naltsi!!!

Top

Koka Kolla

Kishin qene tre shoke, dhe nje dite shkojne ne nje lokal per te pire nga nje pije.
Njeri kerkon shfeps, tjetri fanta, kurse I treti thote: a keni coca cole?
Kamarieri thote jo coca cole por, koka kolle .- Ky ia kthen : e si ashtu?
Atehere edhe shoku im qe e ka emrin Cali, a me thirre kali a ??????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
pse gjyqtaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: