ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 shkon njani te kojshika

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: shkon njani te kojshika   Fri Mar 14, 2008 12:37 am

Shkon njani te kojshikja dhe e pyet? Mė falni a keni ju organ intim ?! Ajo e habitur se ēka ka po don ky hajvan ia pėrplasi derėn. Tė dytėn ditė i njejti person me tė njėjtėn pyetje ! Ajo veproi si herėn e parė,veq kėsaj rradhe vendosi me i tregue burrit. Edhe frajeri (Burri) vendosi mu mshef pas dere kur tė vijnė herėn tjetėr. Tė nesėrmen ra zilja i njejti person para dere gruaja po i thotė se kush ėshtė? (Burri e mori alltin dhe u strehua mbas dere)! Gruaja e hapi derėn pason pyetja: Mė falni a keni ju organ intim? Gruaja kėsaj rradhe e trimėruar se burri i saj ishte pas dere me allti nė dorė i thotė po kam organ intim ! Atėher i gjori i tha: Thuaj burrit tuaj le ta shfrytėzojn e mos tė vjenė mo te gruaja ime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
shkon njani te kojshika
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashnorja e Qazės, kėngėtarja serbe Natasha i shkon nuse...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: