ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Si Te Instalojm Windows Vista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Si Te Instalojm Windows Vista   Fri Mar 07, 2008 1:29 am

Si Te Instalojm Windows Vista

Se Pari Futim Cd E Windows Visetes Ne Cd-rom Apo Dvd-Rom

Pastaj Shfaqet Ne Ekran si en foton e meposhtme

Pastaj Presim Pak Dhe Shfaqet Ne ekran si ne foton e me poshtme

Ti zgjedh gjuhen qe deshiron pastaj Klikon Next Dhe Shfaqet Nje foto tjter
Ketu Klikojm Install Now

Pastaj Ju e jepni Produkt Key edhe O boni Ticks Aty te Automatically .... edhe Next
Edhe shfaqet Kjo ne ekran
Ju e Boni No edhe next Ose Yes Edhe Nexxt e boni
Pastaj Ju Zgjedhni Cilin Verzion te vistes te instaloni edhe Ja Bani ticks Aty I have selected...
Pastaj Ja Bani Ticks I acept the licens...
Pastaj Klikoni tek Costum (Advanced)
Pastaj Zgjedhni Local Diskin Te Cilin Doni Ta Instaloni Visten edhe klikon next
Edhe Pritni Deri sa te Mbushet 100%
Pastaj Klikoni tek Microsoft Windows Vista

Pastaj ketu ja leni ermin qysh doni me ba ju edhe paswordin edhe next

Kur Ta jepni user edhe paswordin qe doni me ba ju del kjo si ne foton e meposhtme
Pra kjo ishte e tera ...

Kjo tuto Esht krijuar nga p!rAt-xXx vet as qe e kom kopjuar 30 min e
kom bo ket tuto pra nese e vjedhni tuton tlutem tregoni autorin e
vertet edhe Web site

Autor:p!rAt-xXx
Website:www.hard-team.org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Si Te Instalojm Windows Vista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: