ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Federer: Karriera ime nuk ėshtė nė rrezik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Federer: Karriera ime nuk ėshtė nė rrezik   Tue Mar 11, 2008 3:01 pm

Tenisti numėr 1 nė botė, Roxher Federer ka hedhur poshtė zėrat e mediumeve zvicerane se karriera e tij ėshtė nė rrezik, pasi ai vuan nga sėmundja e mononukleozės.
"Nė vendlindjen time ka shumė spekulime rreth asaj se do tė jem i detyruar tė dal nė pension tė parakohshėm. Njerėzit duhet ta dinė se jam plotėsisht i shėndosh dhe nuk kam kurrfarė problemesh shėndetėsore", ka theksuar 29-vjeēari Federer, pas fitores ndaj Pit Samprasit nė meēin ekzibicional nė Nju Jork. "Megjithatė, kur e shqyrtojė mė mirė gjithė kėtė situatė, atėherė mendoj se ka ardhur nė momentin mė tė duhur. Tash kam njė motiv edhe mė tė madh pėr vazhdimin e edicionit. Humbja nė Melburn, si dhe zėrat e tillė spekulues mė motivojnė edhe mė shumė. Me padurim pres tė zbres nė fushė nė cilindo turne dhe t'i shoh tifozėt qė duan tė mė shikojnė duke luajtur. Thjeshtė jam i uritur pėr suksese tė reja", ka nėnvizuar Federer, i cili mė pas i ka dhėnė njė paralajmėrim rivalėve tė tij: "Me padurim pres qė t'iu dėshmoj njerėzve se mund tė fitoj nga ndeshja nė ndeshje dhe atė nė vazhdimėsi".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Federer: Karriera ime nuk ėshtė nė rrezik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporte tjera-
Kėrce tek: